Kam na dovolenou? – Chorvatsko!

autor: | Kvě 23, 2019

Letní dovolená u moře je pro vás to pravé ořechové? Lákají vás slunečné pláže a krásná příroda? Chcete si užít nezapomenutelnou dovolenou s rodinou nebo kamarády? Jestli jste na všechny otázky odpověděli ano, tento článek je přesně pro vás.

Chorvatsko – jednička českých turistů

Coby jeden kamenem dohodil, na břehu Jaderského moře se nachází pro Čechy dobře známá přímořská lokalita – Chorvatsko. Tato evropská země se pyšní nejen krásným kamenitým pobřežím, ale také malebnou přírodou s nádhernými jezery a impozantní hornatou oblastí. Pobřeží Chorvatska lemuje množství kempů, apartmánů, restaurací i hotelových komplexů – vše se službami na vysoké úrovni.

Ubytování trochu jinak

Jestli vás nebaví shánět ubytování a rádi byste navštívili více oblastí, máme pro vás skvělé řešení – obytný vůz. Pronájem karavanu v Chorvatsku vám dodá komfort domova na vašich cestách. Můžete si kdekoliv připravit jídlo ve vlastní kuchyňce, skladovat horu zmrzliny v prostorném mrazáku, odpočinout si na obrovské posteli nebo si dát teplou sprchu. Obytná auta v sobě nesou množství výhod, díky kterým bude léto s dětmi nebo kamarády nezapomenutelným.

Kam do Chorvatska?

Jestli jste ještě nikdy nenavštívili Plitvická jezera – ikonu Chorvatska, známou hlavně z filmu Vinnetou, určitě si tam udělejte zastávku. Zaujmou vás také turisty oblíbená místa jako Split, celý poloostrov Korčula, Pula, Zadar, Poreč nebo Baška Voda. Jestli jste fanoušky seriálu Game of Thrones neboli Hra o trůny, rozhodně navštivte Dubrovník.

Město ze seriálu Hra o trůny

Je někdo z rodiny nebo přátel velikým fanouškem tohoto oblíbeného seriálu? Potěšte ho návštěvou Dubrovníku. Toto přístavní město se pyšní umělecky a historicky unikátními stavbami. Hlavně proto si ho tvůrci seriálu vybrali pro natáčení svých dílů. Nese také název „perla Jadranu“ díky své jedinečné okolní subtropické vegetaci a památkám. Město je zapsáno na seznam kulturního dědictví UNESCO. Pěšky se můžete projít nejen po úzkých dubrovnických uličkách, ale také po hradbách, kterými je celé město obehnáno.

Dubrovník výhodně

Zaujalo vás toto městečko? Využijte naši speciální výhodnou nabídku! Od 14. 07. do 28. 07. 2019, si můžete půjčit karavan přímo v Dubrovníku! Člen našeho týmu se na místě s vámi setká, předá vám karavan a vy máte 15 dní na objevování krás Chorvatska. Poslední den se s vámi náš člověk znovu setká a přebere od vás vůz. Plně vybavený karavan pro 4-5 osob si na těchto 15 dní užijete za jedinečnou cenu 42 900 Kč.

Tak už stačí jenom koupit letenku a podívat se na kempy přes skvělou appku Park4Night a dobrodružství může začít! Jdete do toho s námi?