Praguecamp – nejlepší kemp v Praze přímo u vody

autor: | Bře 8, 2020

Karavany Česko – půjčovna obytných vozů si nejen pro své zákazníky v tomto roce připravila novinku – vlastní kemp v srdci Prahy.  Tato synergie nám umožní zvýšit komfort pro naše zákazníky. Kdo jiný Vám zapůjčí obytné auto a k tomu ještě pobyt ve vlastním kempu?

Obytné auto Vám rádi připravíme k předání právě v kempu, kde můžete například strávit několik dní, objevit krásy tohoto historického města a pak se vydat na cesty kamkoliv chcete. Anebo naopak, svůj road trip po Evropě můžete zakončit v zázemí od stejné společnosti, která Vám obytné auto zapůjčila.

Kemp je umístěn na Císařské louce, na jednom z pražských ostrovů, který se nachází jen 1 km od centra Prahy. Už 18 let zde existuje kemp, který se za dobu své existence postaral o pohodlí tisíců spokojených hostů a cestovatelů mířících objevit krásy srdce Evropy. V roce 2020 získal tento kemp nové majitele a prošel kompletní rekonstrukcí, díky čemuž se zvýšil komfort pro návštěvníky a významně rozšířil rozsah poskytovaných služeb. Zajímá vás, jaký klenot vyrostl v centru Prahy?

Za kempem Praguecamp stojí parta lidí, která miluje cestování a provozuje úspěšné projekty Anywhere Campers a Karavany Česko. Bohaté zkušenosti z kempů u nás i po Evropě vedly k vytvoření nadstandardně komfortních služeb. Nové sprchy a toalety, ostraha objektu, bistro, Wifi zdarma, elektrické přípojky u každého místa… To je jen pár samozřejmostí, které Praguecamp nabízí.

Do centra Prahy je to z kempu jenom 15 minut a návštěvníci kempu si tak mohou užít naše hlavní město na maximum. Návštěvníkům, kteří ještě Prahu pořádné neznají, ochotně poradí personál na recepci. Kromě stálic, jakými jsou Vyšehrad, Karlův Most, Staroměstské náměstí nebo Pražský hrad, dostanete také tipy na méně známá, ale o to více zajímavá místa.

Kapacita až 70 míst vyhrazená pro obytná auta a karavany, nabízí množství prostoru na večerní posezení při krásném výhledu na Prahu. Z místního bistra si můžete objednat pivo, drink i občerstvení. Kromě místa pro auta je tady také stanová louka pro dobrodruhy nebo chystané pokoje pro batůžkáře.

Jestli nemáte vlastní karavan a chcete začít nebo zakončit svoje dobrodružství v Praze, rádi vám půjčíme náš karavan značky Adria a zdarma ho přistavíme právě v kempu.

Ať už cestujete obytným autem, karavanem, jen se stanem nebo batohem, tady jste na správném místě. Neváhejte a zarezervujte si svůj termín návštěvy Prahy na stránkách www.praguecamp.cz