Pojďte zkusit pádlovat!

autor: | Zář 15, 2019

Byli jste zamlada součástí nějakého oddílu nebo zájmového kroužku? My v Karavany Česko ano, a proto dobře víme, jak důležité je tyto aktivity podporovat!

Fandíme mladým sportovcům

Věříme, že z mladých sportovců vyrostou šikovní dospělí! Proto jsme se rozhodli jim pomoci – konkrétně Oddílu rychlostní kanoistiky Univerzitního sportovního klubu Praha. Když jsme těmi přeborníky přes velká auta, jak lépe pomoci než autem na dopravu na soustředění, tréninková místa a závody jak v ČR, tak v cizině?

Nové auto už je veze za úspěchy

Dle specifikací oddílu jsme vybrali auto přesně pro ně. A zbrusu nová dodávka je už u nich. Doufáme, že bude skvěle sloužit na cestě za jejich úspěchy! A my jim přejeme, ať jich je nespočet.

Přihlaste vaše děti!

A jak jsou na tom vaše děti? Podporujete je v podobných zálibách? Skvělá zpráva – Oddíl rychlostní kanoistiky nabírá nové členy. Kluci i holky od 8 do 12 let jsou vítání každé úterý a čtvrtek v loděnici v Malé Chuchli od 16:00. Pro bližší informace zavolejte přímo oddílu na tel. 739 539 483 nebo napište e-mail na zkrpata2@gmail.com . Sledovat je můžete také na jejich sociálních sítích – Facebooku a Instagramu.

Držíme jim všichni palce!