Děkujeme vám za rok 2019

autor: | Pro 23, 2019

Rok 2019 nám končí a to je skvělá příležitost se společně podívat na to, jaký krásný rok to byl. Zajímá vás, jaké země byli mezi vámi nejnavštěvovanější? Přečtěte si o tomto roku u nás.

Máme velikou radost, že jste i tento rok vyráželi za dobrodružstvím. V našich karavanech letos trávilo svou dovolenou 338 rodin, párů a skupin kamarádů. Naše flotila se nám rozrostla o dalších 15 vozů renomované evropské značky Adria modelové řady letošního roku a jsme moc rádi, že vám můžeme poskytovat ten nejlepší komfort na cestách.

Mnoho z vás také využilo možnost jednosměrné jízdy (tzv. one-way rental), kdy jsme vám karavan dovezli na vámi zvolené místo, na kterém jste začali (nebo naopak končili) svou dovolenou. Mezi nejfrekventovanější destinace tohoto roka patří Paříž, Mnichov, Amsterdam, Milano, Frankfurt, Barcelona, Řím, Vídeň a Budapešť.

A my vám chceme na sklonku starého roku moc poděkovat za projevenou důvěru. Vaše spokojenost je naší prioritou. Těšíme se, jaké zážitky nasbíráte v našich karavanech v novém roce. Přejeme vám krásné a pohodové svátky ať už je trávíte doma nebo na cestách, a všechno nejlepší do nového roku 2020.

 

PS: Jestli už víte, že chcete zažít dobrodružství v karavanu i v nadcházejícím roce, připravili jsme si pro vás speciální nabídku. Když nám do 31.12.2019 pošlete poptávku na příští rok skrze náš formulář níže, získáte 10% slevu z ceny půjčovného. A navíc stačí zaplatit jen 30% ceny a zbytek doplatíte potom. Těšíte se na zážitky?